Tylko teraz przy zakupie zestawu AUDACES, nowoczesny notebook GRATIS!

Windows 10, procesor Intel core i5, 8GB RAM, monitor 17 cali i dedykowana karta graficzna pozwalają na szybką obsługę oprogramowania.
System przygotowania produkcji, składa się z:

Audaces DigiFlash wer. 5 - system digitalizacji szablonów, komplet z tablicą

Najszybszy na świecie system digitalizacji szablonów - opatentowane rozwiązanie pozwalające na wprowadzanie szablonów w najprostszy i najszybszy, a jednocześnie najbardziej technologicznie zaawansowany sposób - po zrobieniu zdjęcia po prostu przenosi się je do systemu, który rozpoznaje obrysy i umożliwia utworzenie szablonów. W tym samym czasie fotografuje się (digitalizuje) wiele szablonów.
Można stosować dowolny aparat cyfrowy o rozdzielczości minimum 7 megapikseli. Możesz też korzystać ze swojego smartphona!
W komplecie tablica digitalizacyjna o polu pracy 130x72 cm, bardzo łatwa w transporcie - można ją zwinąć i przewozić w tubie. Z tablicą można pojechać do klienta i sfotografować szablony w jego firmie, a po powrocie wprowadzić je do systemu. Tablica DigiFlash może być zainstalowana na ścianie, jak i rozłożona na płaskim podłożu. W komplecie zestaw magnesów do mocowania szablonów.

AUDACES Apparel - oprogramowanie do stopniowania i modelowania szablonów oraz do przygotowania układów kroju, składające się z dwóch aplikacji Audaces Pattern Design i Marker Making

Pattern Design - stopniowanie, modelowanie, tworzenie dodatkowych szablonów na obłożenia, podszewkę itd., tworzenie zaszewek, fałd, dodawanie punktów spotkań, szwów i wiele innych funkcji niezbędnych każdemu konstruktorowi. Na podstawie już istniejących modeli można tworzyć kolejne, modyfikując wybrane elementy. Program pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu potrzebnego na przygotowanie modelu, również w porównaniu z innymi dostępnymi programami.
Marker Making Standard - tworzy układy na materiałach o dowolnej szerokości, automatycznie oblicza zużycie materiału.
Pracuje z układem otwartym, z rękawa, w pasy, kraty i inne wzory, układa złożone szablony wzdłuż złożenia materiału, modyfikuje ilość szablonów odpowiednio do rozmiarów, typu materiału i właściwości układu, umożliwia ułożenie szablonów w wybranej odległości od siebie, definiuje obrót szablonu, symetrię, złożenia. Zapobiega błędom podczas wykrawania: przed wydrukiem system powiadamia o nakładających się na siebie lub brakujących szablonach. Pokazuje wszystkie informacje o układzie - zużycie materiału, szerokość, długość układu, ilość wykorzystanych elementów. Po zdefiniowaniu modelu i materiału, program automatycznie kalkuluje polecenie wykrawania. Kalkulacja bierze pod uwagę: szerokość stołu krojczego, typ materiału, maksymalną długość układu, oczekiwaną wydajność, maksymalną liczbę warstw oraz ilość kolorów. Umożliwia precyzyjny wydruk na ploterze.

Audaces Marker Expert - oprogramowanie do optymalizacji układów kroju

Wykorzystujący sztuczną inteligencję Audaces Marker Expert jest programem do optymalizacji układów kroju, który pozwala uzyskać najlepszy wskaźnik wykorzystania materiału. Posiada wszystkie funkcje programu do automatycznego tworzenia układów, co dodatkowo zwiększa jego efektywność.
Posiada możliwość tworzenia list układów, które zostaną automatycznie skalkulowane i wygenerowane w wolnym czasie.

AUDACES Jet Lux Plus 185cm/70m

Dwugłowicowy, szybki ploter atramentowy z funkcją swobodnego wydruku.
W cenie zestawu 5-cio dniowe szkolenie z obsługi systemu.

Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną prezentację w Twojej firmie - napisz na biuro@str-tex.pl lub zadzwoń - 604 467 117

Oferta ważna do wyczerpania zapasów przeznaczonych na promocję.